Par mums

MŪSU STĀSTS aizsākās (2017. gada 26. maijā). Repromo ir pilna servisa prezentreklāmas uzņēmums, kas piedāvā plašu prezentreklāmas suvenīru sortimentu ar daudzveidīgām personificēšanas iespējām. 

MŪSU MĒRĶIS sadarbībā ar klientiem ir radīt skaistus un kvalitatīvus reklāmas suvenīrus kā arī dāvanas, tā vairojot prieku uz pozitīvas emocijas mūsu klientiem. Esam patiesi gandarīti un priecīgi, ka klienti uzticas mums un novērtē mūsu darbu un ilgstoši sadarbojas ar mums. KLIENTS IR MŪSU VĒRTĪBA NR.1 Sadarbojoties mums ir svarīgi būt godīgiem, lojāliem un precīziem, tādejādi mēs apliecinam savu profesionalitāti un saglabājam pozitīvu tēlu klientu acīs.

MĒS PIEDĀVĀJAM reklāmas suvenīrus, ikdienā nodrīgas preces, dažādas biznesa dāvanas kā arī reklāmas apģērbu ar personificēšanās iespējām. 

MĒS SPĒJAM katram atrast visatbilstošāko tehnisko risinājumu, piedāvājot gan (sietspiedi, karstspiedi, tampodruku, digitālo druku, lāzergravēšanu, u.c. ). 

Prezentreklāmas dāvanas ir ļoti populārs un efektīvs līdzeklis uzņēmuma mārketinga mērķu sasniegšanai. Pārdomāti, izmeklēti un pareizi personificēti reklāmas suvenīri popularizē uzņēmuma tēlu, kā arī izraisa pozitīvas emocijas gan saņēmējam, gan dāvinātājam.

 

Kādas tad ir reklāmas suvenīru galvenās priekšrocības un kādēļ tie ir nepieciešami?

* Popularizē uzņēmumu;

* Raisa pozitīvas asociācijas par uzņēmumu;

* Sniedz informāciju;

* Veido uzņēmuma tēlu;

* Veicina sadarbību;

* Rada prieku.

 

Lai prezentreklāma būtu efektīva, tai ir jābūt rūpīgi izraudzītai un pareizi sagatavotai. 

Būtiski pievērst uzmanību:

* Dizainam;

* Kvalitātei;

* Praktiskai pielietojamībai;

* Krāsai;

* Iesaiņojumam.

Dāvana veido priekštatu par uzņēmumu un tā ir labs sākums uzņēmuma izaugsmei!